Fotovoltaické elektrárny pro průmyslové objekty

Fotovoltaické elektrárny pro průmyslové objekty

Solární (neboli fotovoltaické) elektrárny nejsou úsporná zařízení určená pouze pro rodinné domy, ale také pro průmyslové objekty. Umožní tím snížit jak náklady na provoz, tak i často samotné výrobní náklady.

Proč tedy nevyužít skvělé možnosti využít zbytečné volné prostory na střeše vaší haly či kanceláře a ještě nesnížit vaše náklady na elektrickou energii? Ani u průmyslových instalací to není o nic složitější než u zřízení fotovoltaické elektrárny v rodinném domku či ostrovním systému na chatě či chalupě.

Společnost NWT vám se vším pomůže a vyřídí za vás téměř všechny smlouvy a povolení. U průmyslových instalací se může doba návratnosti dokonce ještě o něco zkrátit, protože velké haly obvykle umožňují instalaci rozlehlé fotovoltaické elektrárny. Návratnost se pohybuje kolem sedmi až deseti let, což je při pětadvacetileté životnosti panelů naprosto skvělé. Investice do fotovoltaiky se stále vyplatí i po snížení výkupních cen. Zvláště pokud se spotřebovává vyprodukovaná energie přímo na místě.