O nás

O nás

Společnost NWT je firma s poměrně širokou škálou služeb. Za dvacet let svého působení na trhu pomohla splnila potřeby svých zákazníků v mnoha různých oblastech jako například IT sféře velkoobchodu a maloobchodu nebo energetice.

NWT patří mezi nejvýznamnější technologické a inovační firmy v České republice. Svým zákazníkům mimo jiné nabízí kompletní poradenství a výstavbu fotovoltaických elektráren na klíč. Společnost NWT je odborníkem ve svém oboru a nabízí svým zákazníkům ideální řešení na míru. Ať už se jedná o fotovoltaické elektrárny pro rodinné domy, ostrovní systémy nebo průmyslové instalace, vždy spotřebitele povedou celým procesem zřizování solární elektrárny od prvotních dokumentací, přes potřebné smlouvy a nutná povolení, samotnou stavbu až po administrativní zaškolení.

Zaručení se za své elektrárny po dobu pěti let je snad dostatečným důkazem vysoké kvality a profesionálního přístupu NWT.

V případě, že se rozhodnete pro zřízení fotovoltaické elektrárny, společnost NWT vám zdarma vypracuje nezávislou technickou dokumentaci a cenovou nabídku na jejichž základě se rozhodnete pro případnou další spolupráci a zbudování elektrárny.